Lublin: Marihuana w kożuchu.

Data dodania: 27 grudzień 2011

Za posiadanie środków odurzających odpowiadał będzie 19-letni mieszkaniec Lublina. Wczoraj kryminalni z IV komisariatu zabezpieczyli należącą do niego marihuanę. 11 woreczków ze środkiem odurzającym młody Lublinian ukrył w piwnicy. Z zabezpieczonego ziela konopi można sporządzić blisko 90 porcji dealerskich.

Wczoraj policjanci z IV komisariatu policji zatrzymali 19-letniego mieszkańca Lublina. Z informacji posiadanej przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego wynikało, że młody Lublinian może posiadać środki odurzające. Ta informacja potwierdziła się. Ziele konopi indyjskich policjanci odnaleźli w piwnicy. 19-latek ukrył marihuanę w kieszeni kożucha. Policjanci odnaleźli 11 woreczków z suszem. Z zabezpieczonych środków odurzających sporządzić można blisko 90 porcji dealerskich.

19-latek będzie odpowiadał z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie środków odurzających grozić mu może do 3 lat pozbawienia wolności. Jeśli okaże się, że zajmował się ich rozprowadzaniem bądź udzielaniem musi liczyć się poważniejszymi konsekwencjami.
R.L.R.

designed by know-line.pl