Lublin: Nagroda za pomoc w ustaleniu sprawcy.

Data dodania: 19 grudzień 2014

[center] Policjanci z komisariatu VI poszukują sprawcy kradzieży laptopa ze stoiska meblowego na jednej z hal targowych przy ulicy Łęczyńskiej w Lublinie. Sylwetkę sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Osoby, które rozpoznają mężczyznę z nagrania proszone są o kontakt z komisariatem przy ul. Gospodarczej 2. Informacje przekazywać można również telefonicznie pod nr tel. 81 535 46 61 lub 997. Poszkodowany wyznaczył nagrodę dla osoby, która pomoże ustalić sprawcę oraz odzyskać skradzione mienie.

Do zdarzenia doszło 12 grudnia br. około godziny 13:25 na jednej z hal targowych przy ulicy Łęczyńskiej w Lublinie. Z zawiadomienia jakie otrzymali funkcjonariusze z VI komisariatu Policji wynikało, że do kradzieży doszło w momencie gdy właściciela chwilowo nie było na swoim stoisku. W laptopie marki Asus znajdowały się programy oraz dokumenty firmowe.

Sylwetkę wychodzącego z laptopem mężczyzny zarejestrowały kamery monitoringu. Osoby, które go rozpoznają proszone są o kontakt z komisariatem VI Policji przy ul. Gospodarczej 2. Informacje przekazywać można również telefonicznie pod nr tel. 81 535 46 61 lub 997. Poszkodowany wyznaczył nagrodę dla osoby, która pomoże ustalić sprawcę kradzieży i odzyskać skradzione mienie.

KG[/center]

designed by know-line.pl