Lublin: Niecodzienne upodobania złodziejki znajdą swój finał w sądzie

Data dodania: 09 lipiec 2015

[b]Wynajmowała mieszkania, żeby je okradać ze wszystkiego co przedstawiało jakąkolwiek wartość. 44-latka demontowała m.in. z lodówek i odkurzaczy silniki elektryczne, rozkręcała krany łazienkowe, ukradła również telewizor, 7 par butów, patelnię i frytkownicę. Dodatkowo nie płaciła za wynajem. Policjanci przedstawili jej 9 zarzutów kradzieży i oszustwa. Dziś została doprowadzona do prokuratury.[/b]

44-letnia kobieta wynajmowała mieszkania na terenie Lublina. Zawierała umowy najmu, po czym nie zamierzała się z nich wywiązać. Z mieszkań wynosiła wszystko co przedstawiało jakąkolwiek wartość. Jej łupem padły m.in. sprzęty elektroniczne i agd, 7 par butów, sztućce, patelnie, czy też frytkownica. 44-latka sama demontowała z urządzeń których nie mogła wynieść silniki i agregaty. W ten sposób ograbiła lodówkę, odkurzacz oraz pralkę. Zdemontowała również kilka kranów z łazienek. Kobieta ograbione mieszkania pozostawiała nie płacąc za wynajem. Łączne straty to ponad 9 tys. złotych.

Kobieta została zatrzymana przez kryminalnych z IV komisariatu. Policjanci przedstawili jej łącznie 9 zarzutów kradzieży i oszustwa. Dziś zostanie doprowadzona do prokuratury.

Za te przestępstwa grozi jej kara do 8 lat więzienia.

KG

designed by know-line.pl