Lublin: Odpowie za posiadanie kontrabandy i czynną napaść na policjanta.

Data dodania: 29 grudzień 2011

Policjanci z VI komisariatu zatrzymali 35-latka, który w swoim samochodzie przewoził prawie 900 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy oraz 30 litrów alkoholu. Podczas próby zatrzymania, mężczyzna cofnął samochód o kilka metrów, a następnie ruszył do przodu w kierunku jednego z policjantów. Funkcjonariusz odskoczył i wspólnie z kolegami podjął pościg. Nielegalny towar został zabezpieczony, a 35-latek poza posiadaniem kontrabandy, odpowie także za czynną napaść na funkcjonariusza.

Kryminalni z VI komisariatu otrzymali informację o mężczyźnie, który może posiadać kontrabandę. Dziś o godzinie 6 rano zauważyli jak mężczyzna wyjeżdża z osiedla. Postanowili zatrzymać jego audi. Kiedy kryminalni podeszli do samochodu okazując policyjną legitymację, ten cofnął samochód o kilka metrów, a następnie ruszył do przodu w kierunku jednego z policjantów. Funkcjonariusz odskoczył a następnie wspólnie z kolegami podjął pościg. Po kilku minutach jazdy uliczkami osiedla Tatary mężczyzna widząc, że nie zdoła uciec, zatrzymał samochód na ul. Przyjaźni.
Sprawcą okazał się 35-letni mieszkaniec Lublina. W jego samochodzie policjanci ujawnili prawie 900 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy oraz ponad 30 litrów alkoholu. Nielegalny towar został zabezpieczony a 35-latek poza posiadaniem kontrabandy, odpowie za czynną napaść na funkcjonariusza.

AF.

designed by know-line.pl