Lublin: Odpowie za włamanie i kradzieże

Data dodania: 23 styczeń 2012

Kryminalni z III komisariatu zatrzymali 27 latka, który z dostawczego mercedesa skradł elektronarzędzia wartości prawie 4 tysiące złotych. Podczas czynności z zatrzymanym okazało się, że ma on na swoim koncie jeszcze inne kradzieże oraz paserstwo . Policjanci odzyskali skradzione przedmioty. Dziś mężczyzna został doprowadzony do sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt.

Wczoraj kryminalni z III komisariatu zatrzymali 2 mężczyzn do sprawy włamania do mercedesa przy ul. Abramowickiej. Z pojazdu skradziono elektronarzędzia wartości prawie 4 tysiące złotych. Podczas czynności z zatrzymanymi okazało się, że do samochodu włamał się 27-latek. Drugi z zatrzymanych 26-latek odpowie za paserstwo. W jego mieszkaniu kryminalni odnaleźli skradzioną z mercedesa wiertarkę. Pozostała cześć skradzionego sprzętu została ujawniona w jednym z lombardów.
Jak ustalili stróże prawa nie było to pierwsze przestępstwo popełnione przez 27-latka. Na przełomie września i października ukradł wiertarkę, natomiast w listopadzie jego łupem padły pieniądze z niezamkniętego samochodu. Dziś mężczyzna został doprowadzony do sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt. Za włamanie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

AF

designed by know-line.pl