Lublin: Odpowiedzą za zniszczenie wiaty.

Data dodania: 15 lipiec 2011

Policjanci z V komisariatu zatrzymali sprawców uszkodzenia wiaty przystankowej. Do zdarzenia doszło minionej nocy na pętli autobusowej przy ul. Zbożowej. Zatrzymani to dwaj mieszkańcy Lublina w wieku 19 i 21 lat. W chwili zatrzymania mężczyźni byli pijani. Za zniszczenie mienia grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło minionej nocy. Oficer dyżurny otrzymał informację, że młodzi mężczyźni wybili szyby w wiacie przystankowej w rejonie ulic Zapolskiej i Zbożowej. Na miejsce wysłany został patrol z V Komisariatu Policji w Lublinie. Ze zgłoszenie osoby, która telefonowała wynikało, że sprawcy to młodzi mężczyźni, a jeden z nich miał gips na ręce.
W tracie przeszukiwania okolicy policjanci zauważyli idących środkiem ulicy dwóch mężczyzn , którzy dość głośno się zachowywali. Mężczyźni odpowiadali rysopisowi sprawców, jeden z nich miał rzeczywiście założony na ręce gips. Chwilę później mężczyźni zostali zatrzymani. Byli to dwaj młodzi mieszkańcy Lublina w wieku 19 i 20 lat. W chwili zatrzymania byli pijani. Sprawcy zostali zostali doprowadzeni na V komisariat Policji.
Jak ustalili policjanci 19 i 20 latek wybili w wiacie przystankowej przy ul. Zbożowej dwie szyby. Straty zostały oszacowane na kwotę około 480 zł.
Za uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
R.L.R.

designed by know-line.pl