Lublin: Policjanci poszukują świadków wypadku

Data dodania: 11 lipiec 2011

Lubelscy policjanci poszukują osób, które były bezpośrednimi świadkami lub też posiadają informacje na temat wypadku, do którego doszło 23 czerwca około godz. 23.45 na ul. Kowalskiej w Lublinie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Wydział ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Lubelscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 23 czerwca na ul. Kowalskiej w Lublinie. Z zebranych wstępnych informacji wynika, że około godz. 23.45 kierujący nieznanej marki samochodem o początkowych numerach rejestracyjnych LC potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia.
Policjanci poszukują kierującego pojazdem oraz świadków wypadku. Osoby, które były bezpośrednimi świadkami lub też posiadają informacje na temat wypadku proszone są o kontakt z Wydziałem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, ul. Północna 3, pok. nr 148 lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu (81) 535-53-34 lub 997.
A.A.

designed by know-line.pl