Lublin: Policjanci poszukują właścicieli rowerów

Data dodania: 19 wrzesień 2014

[center] Policjanci z Komisariatu II w Lublinie poszukują właścicieli czterech rowerów, które najprawdopodobniej zostały skradzione lub zagubione. Jednoślady są do odebrania na terenie komisariatu przy ul. Walecznych 1.

Mundurowi z Komisariatu II Policji w Lublinie informują, że przed kilkoma dniami na terenie miasta odnaleźli rowery, które najprawdopodobniej zostaly skradzione lub zagubione. Ponieważ fakt utracenia tych jednośaldow nie został zgloszony na II komisariacie, funkcjonariusze poszukują ich prawowitych właścicieli. Na terenie drugiego komisariatu czekają w sumie cztery rowery.

Osoby, które zagubiły lub też utraciły rower i są w stanie podać jego znaki szczególne oraz potwierdzić prawo własności do niego, prosimy o zgłoszenie się na ul. Walecznych 1. Zainteresowane osoby mogą kontaktowac się też telefonicznie z osobą prowadzącą postepowanie pod nr tel. (81) 535-52-51.

Przy tej okazji, apelujemy do mieszkańców miasta, aby prawidłowo zabezpieczali swoje jednoślady przed kradzieżami. Przypominamy również o możliwości oznakowania roweru w jednostce Policji. Znakowanie jest bezpłatne, wystarczy mieć ze sobą dowód zakupu roweru oraz dowód tożsamości.[/center]

A.K.

designed by know-line.pl