Lublin: Policjanci ustalają okoliczności śmierci 40-letniego mężczyzny.

Data dodania: 20 sierpień 2012

Lubelscy kryminalni pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Lublin-Północ w Lublinie ustalają dokładne okoliczności śmierci 40-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło dziś kilka minut przed godziną 2 w nocy przy ul. Związkowej. Tam znajdowało się tzw. dzikie obozowisko, w którym przebywały osoby bezdomne. Jak wstępnie ustalili policjanci do jednego z namiotów podszedł mężczyzna, który zadał kilka ciosów ostrym narzędziem, innemu mężczyźnie który wyszedł do niego przed namiot. 40-latek zmarł na miejscu zdarzenia.

Lubelscy kryminalni ustalają dokładne okoliczności śmierci 40-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło kilka minut przed godziną 2 w nocy przy ul. Związkowej. Tam znajdowało się tzw. dzikie obozowisko, w którym przebywały osoby bezdomne. Jak wstępnie ustalili policjanci do jednego z namiotów podszedł mężczyzna wszczynając awanturę z przebywającymi tam osobami. W pewnym momencie zadał kilka ciosów ostrym narzędziem, mężczyźnie który wyszedł do niego przed namiot. 40-latek zmarł na miejscu zdarzenia.
Osoby przebywające w namiocie zaalarmowały jednego z pracowników stacji paliw, który wezwał na miejsce policjantów. Przybyli na miejsce policyjni wywiadowcy z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie kilkanaście minut po zdarzeniu zatrzymali w pościgu opisanego jako sprawca mężczyznę. Okazał się nim 58-letni mieszkaniec Lublina, który trafił do policyjnego aresztu.
Do sprawy zostały zatrzymane również przebywające w namiotach pozostałe 4 osoby. Wszyscy zatrzymani są nietrzeźwi, badanie alkomatem wykazało u nich prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Lublin-Pólnoc. Ciało denata zostało zabezpieczone w celu przeprowadzenia sekcji zwłok.

AF.

designed by know-line.pl