Lublin: Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Data dodania: 21 maj 2012

Lubelscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku do którego doszło wczoraj po godzinie 21.00 przy ul. Głębokiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący BMW jadąc prawym pasem uderzył w wystający nad jezdnią słup oświetleniowy. 27-latek kierujący pojazdem w stanie ciężkim trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj kilka minut po godzinie 21.00 przy ul. Głębokiej. Kierujący BMW jadąc prawym pasem w kierunku ul. Pagi, uderzył w słup latarni oświetleniowej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że górna część słupa wystawała nad jezdną. Wzdłuż ul. Głębokiej wymieniane są słupy latarni oświetleniowych, które leżą na poboczu. W wyniku zdarzenia kierujący pojazdem doznał licznych obrażeń i w stanie ciężkim trafił do szpitala.
Policjanci z Wydziału Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie prowadzą czynności w celu ustalenia wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Funkcjonariusze wyjaśniają w jaki sposób doszło do przesunięcia słupa oświetleniowego i czy ktoś mógł zrobić to celowo.
Za naruszanie zasad ruchu drogowego, których następstwem jest wypadek, a pokrzywdzony dozna ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

AF.

designed by know-line.pl