Lublin: Ponad 200 gram haszyszu i marihuana w komodzie

Data dodania: 21 listopad 2011

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 23-latka, który w wynajmowanym mieszkaniu miał ponad 200 gram haszyszu i ponad 170 gram marihuany. Młody mężczyzna jest studentem jednej z lubelskich uczelni. Wczoraj trafił przed oblicze prokuratora. Mężczyzna usłyszała już zarzuty udziału w obrocie narkotykami. Za to przestępstwo grozi do lat 10 pozbawienia wolności.

Policjanci z komendy miejskiej zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili osobę mogącą posiadać znaczne ilości środków odurzających. W czwartek realizując własne ustalenia pojechali do wynajmowanego przez niego mieszkania. Gdy stanęli pod jego drzwiami mężczyzny nie było jednak w domu. W tym momencie mundurowi usłyszeli otwierającą się windę. Okazało się, że student właśnie wraca z zakupami do domu. Młody mężczyzna nawet nie próbował uciekać. Razem z kryminalnymi wszedł do mieszkania i wskazał miejsce ukrycia nielegalnego „towaru”.
W komodzie szafki policjanci ujawnili ponad 200 gram haszyszu i ponad 170 gram marihuany. W mieszkaniu była również waga elektroniczna i blisko 500 sztuk foliowych woreczków z zamknięciem strunowym.

23-latek został zatrzymany. Wczoraj trafił przed oblicze prokuratora. Mężczyzna usłyszała już zarzuty udziału w obrocie narkotykami. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. Wczoraj Sąd Rejonowy w Lublinie zastosował wobec niego tymczasowy areszt.

AF.

designed by net-line.pl