Lublin: Poszukujemy świadków wypadku.

Data dodania: 02 marzec 2012

Lubelscy policjanci zwracają się z apelem do osób, które były świadkami lub też posiadają informacje na temat wypadku, w którym potrącona została kobieta. Do zdarzenia doszło 24 lutego br. przy al. Solidarności w Lublinie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Wydział ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Lubelscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 24 lutego o godzinie 13.04 br. przy ul. Solidarności w Lublinie. Kierujący samochodem m-ki Peugeot Partner jadąc od ulicy Prusa i wykonując manewr skrętu w lewo w kierunku al. Tysiąclecia potrącił pieszą.
Postępowanie w tej sprawie prowadzi Wydział ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.
Policjanci zwracają się z apelem do osób, które były świadkami lub też posiadają informacje na temat wypadku o kontakt z Wydziałem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, ul. Północna 3, pok. nr 150 lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 081 535-41-85, lub 997.

A.F.

designed by net-line.pl