Lublin: Potrącił rowerzystę przy ul. Doświadczalnej. Poszukujemy świadków!

Data dodania: 09 październik 2014

[center] Lubelscy policjanci poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 4 października b.r. przy skrzyżowaniu ul. Witosa z ul. Doświadczalną. Kierujący VW golfem podczas skrętu w lewo przodem pojazdu potrącił rowerzystę. Jak się okazało kierujący jednośladem był nietrzeźwy. Świadków prosimy o kontakt z Wydziałem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie przy ul. Północnej 3, pokój nr 150 lub kontakt pod nr tel. (81) 535-41-85 lub 112/997.

4 października br. o godzinie 5.50 przy skrzyżowaniu ul. Witosa z ul. Doświadczalną doszło do potrącenia rowerzysty przez kierującego VW golfem. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policjantów, kierujący golfem o nieustalonych nr rejestracyjnych jechał ul. Doświadczalną od strony ul. Droga Męczenników Majdanka. Podczas skrętu w lewo na skrzyżowaniu z ulicą Witosa, przodem pojazdu potrącił rowerzystę. Kierujący jednośladem jechał ul. Doświadczalną w kierunku ul. Droga Męczenników Majdanka. Badanie alkomatem wykazało, że rowerzysta był nietrzeźwy.

Osoby, które były świadkami tego wypadku proszone są o kontakt z Wydziałem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie przy ul. Północnej 3, pokój nr 149 lub kontakt pod nr tel. (81) 535-53-34 lub 112/997.[/center]

AF.

designed by net-line.pl