Lublin: Śmiertelne wypadki

Data dodania: 04 czerwiec 2012

Dwie ofiary śmiertelne to bilans wypadków, do jakich doszło minionej nocy w powiecie lubelskim. Przed północą na ul. Zemborzyckiej w Lublinie w wyniku potrącenia przez samochód osobowy zginął pieszy, który przekraczał jezdnię. Z kolei w Nasutowie kierujący vw transporterem z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi uderzając w drzewo. Policjanci wyjaśniają okoliczności tych wypadków i apelują o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa na drodze.

Do pierwszego z wypadków doszło w Lublinie przy ul. Zemborzyckiej na wysokości Toru Lublin. Tuż po godz. 23.00 kierujący audi jadąc w kierunku ul. Kunickiego na prostym odcinku drogi potrącił pieszego, który wtargnął na jezdnię. Pieszy został przewieziony do szpitala. Pomimo reanimacji, mężczyzna zmarł. Policjanci ustalają jego tożsamość. Kierujący pojazdem w chwili wypadku był trzeźwy.
Kolejny wypadek wydarzył się dziś po godz. 4.00 w Nasutowie. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że kierujący samochodem marki VW Transporter jadąc od nowego Stawu z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. 35 letni poniósł śmierć.
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadków oraz apelują o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa na drodze.
A.S.

designed by know-line.pl