Lublin: Torebka czeka na właścicielkę na III komisariacie Policji

Data dodania: 10 lipiec 2012

Policjanci z III komisariatu poszukują właścicielki torebki. Zguba została znaleziona przez przechodnia pod koniec maja b.r. w rejonie kościoła przy ul. Kunickiego. Do tej pory żadna osoba nie zgłosiła na Policję faktu zagubienia czy kradzieży tego przedmiotu. Warunkiem zwrotu, będzie podanie szczegółów co do opisu torebki i znalezionych w niej przedmiotów.

Chociaż od momentu znalezienia torebki minął już ponad miesiąc, żadna osoba nie zgłosiła na Policję jej zagubienia.
Zguba trafiła w ręce stróżów prawa całkiem przypadkowo. 23 maja b.r. policjanci zostali wysłani w rejon ul. Kunickiego, gdyż otrzymali zgłoszenie o rozboju. Jadąc w konkretnym kierunku, nagle zobaczyli idącego chodnikiem mężczyznę z damską torebką w ręce. Myśląc, że to sprawca rozboju, zatrzymali przechodnia. Okazało się, jednak, że mężczyzna z rozbojem nie ma nic wspólnego. Jak oświadczył, torebkę, którą trzymał w ręce, przed chwilą znalazł pozostawioną na murku przy kościele w rejonie ul. Kunickiego i Głuskiej. Zguba trafiła na III komisariat. Mundurowi przez ten czas sprawdzali zgłoszenia o zgubieniu bądź kradzieży torebki w całym mieście. Niestety, nikt nie zgłosił takiego faktu. Wewnątrz torebki znajdowały się pieniądze, damskie kosmetyki i pewny sprzęt cyfrowy.
Jeśli właścicielka torebki zgłosi się na Komisariat III Policji, zguba będzie oddana. Warunkiem zwrotu będzie podanie szczegółów co do opisu torebki i znalezionych w niej przedmiotów.
A.S.

designed by know-line.pl