Lublin: Tragiczny wypadek przy Andersa

Data dodania: 22 maj 2015

[b]Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj rano przy Al. Władysława Andersa w Lublinie. Kierujący samochodem ciężarowym m-ki Mercedes, podczas zmiany pasa ruchu, potrącił 45 letniego pracownika oczyszczającego jezdnię. Ranny przewieziony został do szpitala. Niestety na skutek odniesionych obrażeń mieszkaniec Lublina zmarł.[/b]

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 8: 30 przy Al. Władysława Andersa w Lublina. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów kierujący samochodem ciężarowym m-ki Mercedes, podczas zmiany pasa ruchu, potrącił mężczyznę. To pracownik jednej z firm, który oczyszczał jezdnię z zanieczyszczeń. 45 letnie mężczyzna poruszał się po jezdni tuż przy jej krawędzi. Ranny z obrażeniami przewieziony został do szpitala. Niestety mężczyzny nie udało się uratować. Kierujący samochodem ciężarowym 35 letni mężczyzna w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku. O zdarzeniu powiadomiono także Państwową Inspekcję Pracy.

R.L.R.

designed by know-line.pl