Lublin: Uprawiał konopie w ogródku

Data dodania: 29 lipiec 2011

Kryminalni z VII komisariatu zatrzymali 32-letniego mieszkańca Lublina. Mężczyzna na terenie ogródków działkowych uprawiał konopie indyjskie. Wpadł gdy przyszedł na działkę. W jego altance policjanci odnaleźli ponad 400 gram suszonego ziela marihuany. 32-latek został zatrzymany, podczas rozpytania przyznał się do nielegalnej uprawy. Dziś sprawca stanie przed obliczem prokuratora.

Do zdarzenie doszło w minioną sobotę. Kryminalni z VII komisariatu ustalili, że na jednej z działek na terenie ogródków działkowych „Dąbrowa” ktoś uprawia konopie indyjskie. Krzaki zasadzone były niedaleko altanki. Kiedy policjanci ustalali do kogo należy działka, zjawił się na niej 32-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna nie chciał otworzyć drzwi altanki, twierdził, że nie ma klucza.
Pomimo jego oporów stróże prawa weszli do środka. Tam odnaleźli ponad 400 gram suszonego ziela marihuany. 32-latek został zatrzymany, podczas rozpytania przyznał się do nielegalnej uprawy.
Dziś sprawca stanie przed obliczem prokuratora. Jest on już dobrze znany lubelskim mundurowym. Był notowany między innymi za kradzieże i włamania oraz kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków. Policjanci będą sprawdzać czy zatrzymany nie zajmował się rozprowadzaniem narkotyków. Za takie przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

AF

designed by net-line.pl