Lublin: Uprawiał konopie w tunelu przed domem.

Data dodania: 15 lipiec 2011

Wczoraj rano policjanci z IV komisariatu w na jednej z posesji w gm. Jastków ujawnili plantację marihuany. Właścicielem nielegalnej uprawy okazał się 25-letrni mężczyzna Hodowca pod foliowym namiotem zasadził konopie indyjskie. Policjanci zabezpieczyli łącznie 21 sztuk roślin, największa z sadzonek sięgała do 1, 5 metra. 25-latek już usłyszał zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za uprawę konopi indyjskich grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj rano policjanci z IV komisariatu podczas wykonywania czynności na terenie Komisariatu Policji w Niemcach ujawnili plantację marihuany. Foliowy namiot, w którym zasadzone były konopie indyjskie znajdował się na jednej z posesji w gm. Jastków. Właścicielem nielegalnej uprawy okazał się 25-letni mężczyzna.
Jak tłumaczył policjantom konopie zasiał około trzech miesięcy temu. Nasiona zakupił przez Internet z przeznaczeniem na własny użytek W namiocie rosło łącznie 21 sztuk sadzonek. Największa z roślin miała 1, 5 metra wysokości. Łączna waga zabezpieczonych roślin to blisko 1300g.
25-latek już usłyszał zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za uprawę konopi indyjskich grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Postępowanie w sprawie prowadzą policjanci z Komisariatu policji Niemcach.
R.L.R.

designed by know-line.pl