Lublin: Uratowali życie 84-latce

Data dodania: 18 kwiecień 2015

[b]Policjanci z KMP w Lublinie uratowali życie 84-letniej mieszkance gminy Jastków. Kobieta zasłabła i straciła oddech przed budynkiem KMP w Lublinie. Z pomocą przyszli jej czterej funkcjonariusze. Mundurowi do czasu przyjazdu karetki pogotowia reanimowali poszkodowaną, która miała problemy z utrzymaniem samodzielnego oddechu. Kobieta z podejrzeniem zawału została zabrana do szpitala.[/b]

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 10.30 przed budynkiem Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. 87–letni mieszkaniec gminy Jastków szedł razem ze swoją żoną na przesłuchanie. Przed budynkiem komendy kobieta źle się poczuła i w pewnym momencie osunęła się na ziemię. Straciła przytomność i oddech.

Jako pierwszy zdarzenie zauważył pracownik biura przepustek. Od razu powiadomił dyżurnego, który na miejsce wezwał karetkę. Widząc zdarzenie z budynku wybiegli czterej policjanci którzy, od razu podjęli reanimację kobiety. Podczas prowadzonej resuscytacji oddechowo-krążeniowej Po około kilku minutach na miejsce dotarła karetka. Kobieta z podejrzeniem zawału została zabrana do szpitala na oddział intensywnej terapii.

KG

designed by net-line.pl