Lublin: Wybił mu zęba bez żadnego powodu

Data dodania: 29 sierpień 2012

Policjanci z IV komisariatu zatrzymali 24 latka, który w minioną niedzielę w parku rozrywki w jednym z centrów handlowych bez przyczyny zaczepił klienta i go pobił. Poszkodowany mężczyzna stracił zęba. Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Okazało się, że już wielokrotnie notowany był za przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu. Teraz za swój czyn odpowie w warunkach recydywy.

W niedzielę po południu policjanci z IV komisariatu otrzymali zgłoszenie o tym, że w parku rozrywki jednego z centrów handlowych Lublina został pobity młody mężczyzna. Kiedy mundurowi przybyli na miejsce zastali zgłaszającego zdarzenie 23-letniego mieszkańca pow. hrubieszowskiego.

Jak oświadczył 23-latek, w trakcie pobytu w klubie wraz ze znajomymi, został nagle zaczepiony przez nieznajomego mężczyznę, który uderzył go barkiem w ramię. Kiedy ten zapytał napastnika, o co mu chodzi, dostał cios łokciem w szczękę nie otrzymując żadnej odpowiedzi. Poszkodowany udał się do łazienki, gdyż był zakrwawiony. Tam zauważył, że sprawca wybił mu zęba. Wówczas mężczyzna postanowił powiadomić o tym fakcie Policję podając rysopis mężczyzny.
Sprawca chwilę później trafił w ręce mundurowych. Ci nie musieli go daleko szukać, gdyż przebywał w tym samym centrum handlowym, w którym doszło do zdarzenia. Od zatrzymanego 24-latka czuć było woń alkoholu. Ponadto na łokciu Lublinianin posiadał wyraźne rany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.
Dziś 24-latek zostanie doprowadzony do prokuratury. Wkrótce odpowie za uszkodzenie ciała i występek chuligański. O wymiarze kary zadecyduje sąd.

A.S.

designed by know-line.pl