Lublin: Zaatakowali kierowcę i pasażerkę gdy zwrócili im uwagę.

Data dodania: 31 październik 2011

Policjanci z Bełżyc zatrzymali sprawców uszkodzenia ciała kierowcy busa i pasażerki oraz zniszczenia pojazdu. 24-latek i jego i 31 letni kompan weszli pijani do busa, który miał wykonać kurs do Lublina. Mężczyźni byli wulgarni, kiedy kierowca i pasażerka zwrócił im uwagę rzucili się na nich. 47-letnia kobieta została kopnięta w głowę a kierowca uderzony w twarz. Obaj byli notowani m.in. za kradzieże i groźby karalne. 31-latek zaledwie dzień wcześniej opuścił Areszt Śledczy. Mężczyźni byli notowani za groźby, kradzieże i włamania. Dziś zostaną doprowadzeni do prokuratury.
Do zdarzenia doszło w minioną środę w Bełżycach. Do busa, który wykonać miał kurs do Lublina wsiadło dwóch mężczyzn. Obaj byli nietrzeźwi i wulgarni w stosunku do pasażerów. Kiedy kierowca próbował ich wyprosić a jedna z pasażerek zwróciła im uwagę, wówczas stali się agresywni. 47-letnia kobieta została kopnięta w głowę a kierowca uderzony w twarz.
Gdy sprawców udało się wypchnąć z pojazdu, a kierowca zablokował drzwi, przenieśli swoją złość na samochód. Powyrywali lusterka i próbowali wybijać szyby. Pasażerowie powiadomili Policję. Po kilkunastu minutach, podczas penetracji terenu zostali zatrzymali. Sprawcy byli wielokrotnie notowani przez Policję.
Okazali się nimi 24-letni Dariusz G i 31-letni Paweł M. Obaj byli nietrzeźwi, badanie alkomatem wykazało u nich ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci ustalili, że 31-latek zaledwie dzień wcześniej opuścił Areszt Śledczy. Mężczyźni byli notowani za groźby, kradzieże i włamania. Dziś zostaną doprowadzeni do prokuratury. Będą odpowiadać za uszkodzenie ciała kierowcy i pasażerki oraz zniszczenie pojazdu. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

designed by net-line.pl