Lublin: Zaginął Krzysztof Melcher

Data dodania: 07 marzec 2012

Policjanci z komisariatu w Niemcach poszukują zaginionego Krzysztofa Melchera. Mężczyzna w dniu 2 marca b.r. około godziny 16:30 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, jak też nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Ktokolwiek posiada informacje o miejscu pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z Policją.

Komisariat Policji w Niemcach prowadzi poszukiwania za zaginionym:

Melcher Krzysztof
s. Roman i Elżbieta
ur 18.03.1972 r.
zameldowany Przybysławice 56,
przebywający Bogucin 94, gm. Garbów.

Z ustaleń Policji wynika, że mężczyzna w dniu 2 marca b.r. około 16:30 wyszedł z miejsca zamieszkania w Bogucinie nie informując dokąd się udaje i do chwili obecnej nie powrócił.

Opis ubioru:
Kurtka koloru czarnego do pasa zapinana na suwak, sweter koloru granatowego zapinany na suwak z białym pasem w poprzek, spodnie jeansowe koloru beżowego, półbuty zimowe za kostkę w kolorze czarnym.

Rysopis: 165cm wzrostu, waga 75kg, sylwetka szczupła, włosy czarne, proste, strzyżone na jeżyka, oczy piwne, twarz pociągła, uszy średnie przylegające, nos prosty średni.

Ktokolwiek posiada informacje o miejscu pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z Policją pod nr tel. (81) 756 17 97 lub 997.
A.S.

designed by net-line.pl