Lublin: Zatrzymana za ugodzenie nożem

Data dodania: 23 wrzesień 2011

Policjanci z Lublina zatrzymali 45-letnią kobietę, która wczoraj wieczorem ugodziła nożem w klatkę piersiową brata swojego konkubenta. 58-letni mężczyzna trafił do szpitala. Jego stan lekarze określają jako dobry. Nietrzeźwa 45-latka osadzona została w celi policyjnego aresztu. Wkrótce stanie przed obliczem prokuratora, który zadecyduje o jej losie.

Policjanci ustalili, że do zdarzenia w jednym z domów w gm. Wólka pod Lublinem doszło wczoraj po godz. 18.00. Budynek zamieszkuje 58-letni mężczyzna wraz ze swoim bratem oraz jego konkubiną. Ze wstępnych informacji wynika, że podczas nieobecności brata, pomiędzy 45-latką a 58-latkiem doszło do sprzeczki. W jej trakcie kobieta chwyciła za nóż godząc nim mężczyznę w klatkę piersiową. Ranny właściciel domu trafił do lubelskiego szpitala. Jego stan oceniany jest jako dobry.
Policjanci zatrzymali 45-latkę. W chwili doprowadzania jej do policyjnego aresztu była nietrzeźwa. Miała około 2 promili alkoholu w organizmie. Nietrzeźwy był również poszkodowany 58-latek.

Jak ustalili mundurowi, zatrzymana kobieta była już wcześniej notowana przez Policję. Wkrótce stanie przed obliczem prokuratora, który zadecyduje o jej losie.

designed by know-line.pl