Lublin: Zatrzymani na gorącym uczynku

Data dodania: 11 lipiec 2011

Dziś w nocy policjanci z VI komisariatu na gorącym uczynku zatrzymali sprawców kradzieży alkoholu i papierosów. 23 i 44-latek aby zdobyć upragniony towar włamali się do sklepu przy ul. Montażowej. Kiedy wychodzili przez wybitą szybę zauważyli ich mundurowi patrolujący okolicę. Na rękach sprawców szybko zacisnęły się policyjne kajdanki. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło dzisiaj w nocy przy ul. Montażowej. Dwaj mężczyźni włamali się do jednego ze sklepów kradnąc alkohol oraz papierosy. Aby dostać się do środka wybili szybę w drzwiach wejściowych. W chwili gdy wychodzili z towarem wpadli wprost w objęcia policjantów. Mundurowi z VI komisariatu, którzy właśnie patrolowali okolice zauważyli ich gdy chcieli wyjść ze sklepu.
Widok policjantów rozzłościł włamywaczy, obaj stali się agresywni. Stróże prawa zastosowali środki przymusu. Na ich rękach szybko zacisnęły się policyjne kajdanki. Zatrzymani to 23 i 44-latek, obaj trafili do policyjnego aresztu. Dziś usłyszą zarzuty kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

AF

designed by know-line.pl