Lublin: Zatrzymani w pościgu

Data dodania: 06 wrzesień 2012

Za pobicie odpowie dwóch 21-letnich mieszkańców gm. Niedrzwica Duża. Sprawcy wczoraj w nocy w centrum miasta pobili 25-latka. Mężczyźni uciekli z miejsca zdarzenia samochodem marki Audi. Po kilku minutach zostali zatrzymani w pościgu na terenie jednej ze stacji paliw przez policyjnych wywiadowców. Za pobicie grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj w nocy policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie ustalili dwóch sprawców pobicia. Mężczyźni podejrzani są o pobicie 25-latka. Do zdarzenia doszło na ul. Krakowskie Przemieście w Lublinie po godzinie 2 w nocy.
Patrolujący centrum miasta policjanci z Oddziałów Prewencji zostali poinformowani przez przypadkowe osoby o leżącym pobitym mężczyźnie przy Kościele. Z informacji przekazanych policjantom wynikało, że sprawcy po dokonaniu pobicia oddalili się zielonym samochodem m-ki Audi.
Pokrzywdzony mężczyzna doznał uszkodzeń ciała w postaci urazów głowy i został przewieziony do szpitala. Samochód, którym sprawcy odjechali został namierzony na stacji paliw przy Al. Kraśnickich przez policyjnych wywiadowców. Obaj w chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. Jeden z nich miał prawie 2,5 promila alkoholu w organiźmie.
Sprawą zajęli się policjanci z I Komisariatu Policji w Lublinie. Sprawcy usłyszeli zarzuty i zostali doprowadzeni do Prokuratury. Za to przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

N.H

designed by know-line.pl