Lublin: Zatrzymani za kradzież motoroweru.

Data dodania: 28 czerwiec 2011

Policjanci z III Komisariatu Policji w Lublinie zatrzymali sprawców kradzieży motoroweru. Do zdarzenia doszło wczoraj przy ul. Kunickiego. Młody mężczyzna zaparkował swój pojazd przy jednym z marketów, kiedy wyszedł zauważył dwóch mężczyzn, którzy pchali motorower. Właściciel ujął jednego z nich i o zdarzeniu poinformował policję. Mundurowi zatrzymali złodziei, którymi okazali się dwaj mieszkańcy Lublina w wieku 27 i 41 lat. W chwili zatrzymania byli pijani.

Wczoraj wieczorem policjanci z III Komisariatu Policji w Lublinie otrzymali informację o kradzieży motoroweru. Do zdarzenia doszło przy ul. Kunickiego. Jak wynikało z relacji pokrzywdzonego mężczyzna ujął jednego ze sprawców. Na miejsce wysłani zostali policjanci. Złodziejem okazał się 41-letni mieszkaniec Lublina. Kilka metrów dalej mundurowi zatrzymali drugiego ze sprawców 24-latka. Mężczyźni byli pijani 41-latek miał w organizmie 2, 5 promila alkoholu, jego młodszy kompan prawie 3 promile.
Pokrzywdzony w rozmowie z policjantami wyjaśnił, że kilkadziesiąt minut wcześniej zaparkował skuter przed sklepem. Kiedy po pewnym czasie wrócił nie było go w miejscu, w którym go pozostawił. Na szczęście kilkanaście metrów dalej zauważył dwóch nieznajomych, którzy pchali jego motorower.
Złodzieje zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu mężczyźni usłyszą zarzuty. Za kradzież grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

designed by net-line.pl