Lublin: Zatrzymany za kradzieże

Data dodania: 15 kwiecień 2015

Wczoraj kryminalni z I komisariatu zatrzymali 28 letniego mężczyznę, który odpowie za 4 kradzieże. Mężczyzna okradał w lokalach gastronomicznych w centrum Lublina. Dodatkowo był poszukiwany listem gończym. Ma do odbycia karę 6 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci z I Komisariatu w Lublinie zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który miał na swoim koncie 4 kradzieże oraz był poszukiwany listem gończym. Zatrzymany to mieszkaniec miejscowości Bartoszyce, ukrywał się przed organami ścigania , ponieważ ma do odbycia karę 6 lat pozbawienia wolności. Jak ustalili policjanci w sierpniu ubiegłego roku mężczyzna okradał klientów lokali gastronomicznych w centrum Lublina. 28-latek dokonał 3 kradzieży portfeli z ich zawartością oraz pieniędzy w kwocie 2240 zł.

Mężczyzna już wcześniej był karany za podobne przestępstwo. Teraz za swoje czyny odpowie ponownie przed sądem. Mężczyzna obecnie przebywa w policyjnym areszcie. Odbędzie on karę 6 lat pozbawienia wolności oraz odpowie za kradzież, za co grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

E.T.

designed by know-line.pl