Łuków: Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn z fałszywymi pieniędzmi

Data dodania: 30 kwiecień 2015

[b]Łukowscy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu łukowskiego, którzy fałszywymi pieniędzmi zapłacili za części samochodowe. Policjanci znaleźli u nich 29 banknotów dwustuzłotowych. Mężczyźni odpowiadać będą za wpuszczenie do obiegu podrobionych środków płatniczych. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.[/b]

Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu łukowskiego, którzy w jednym ze sklepów motoryzacyjnych za zakupione części zapłacili fałszywymi pieniędzmi. Policjanci znaleźli u nich 29 fałszywych banknotów dwustuzłotowych. Mężczyźni tłumaczyli się, że pieniądze te wypłacili w dwóch różnych bankomatach w Łukowie.

35 i 32-latek zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Wczoraj po przesłuchaniu, prokurator przychylił się do wniosku Policji i zastosował wobec nich środek dozór policyjny.

Teraz wyjaśnieniem całej sprawy zajmą się prowadząca śledztwo prokuratura i łukowscy policjanci. Za wprowadzenie do obrotu fałszywych banknotów mężczyznom grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

MJ.

designed by know-line.pl