Łuków: W wypadku zginął 33-letni mężczyzna

Data dodania: 14 lipiec 2015

[b]Łukowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Serokomla. Kierujący samochodem marki Volkswagen Sharan zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku wypadku kierujący pojazdem 33-latek doznał obrażeń ciała i zmarł na miejscu zdarzenia. Jego trzej pasażerowie z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala.[/b]

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 19.50 w miejscowości Serokomla. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący samochodem marki Volkswagen Sharan 33-letni mieszkaniec gminy Jeziorzany, na łuku drogi zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku tego zdarzenia doznał on obrażeń ciała i zmarł na miejscu wypadku. Obrażeń ciała doznali też trzej pasażerowie sharana. Mężczyźni – mieszkańcy gminy Jeziorzany zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci ustalają szczegółowo okoliczności tego zdarzenia.

Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie ostrożności i kierowanie się zasadami bezpieczeństwa. Nasze bezpieczeństwo na drodze zależy od rozsądku, rozwagi, wyobraźni oraz dostosowania zachowań do warunków panujących na drodze.

MJ.

designed by net-line.pl