Magiczny Dzień Dziecka w świecie zwierząt w Cinema City

Data dodania: 31 maj 2012

Mnóstwo niespodzianek, niesamowite przygody, konkursy, gry i zabawy! Od 1 do 3 czerwca kina Cinema City w całej Polsce zamienią się w plac zabaw dla dzieci! Szykuje się dobra zabawa – a to wszystko za sprawą jednego białego goryla! Ponadto, specjalnie dla grup, kina IMAX zorganizowały także wyjątkowy wakacyjny konkurs – „Pocztówka z wakacji”. Spędź Dzień Dziecka w Cinema City w magicznym świecie zwierząt.

Kina Cinema City oraz IMAX zapraszają najmłodszych na magiczny Dzień Dziecka w świecie zwierząt. W dniach 1-3 czerwca 2012 we wszystkich kinach Cinema City w Polsce powstaną bajkowe kąciki, w których na dzieci czekać będzie wiele konkursów i zabaw. Kalambury, zabawy w naśladowanie i rozpoznawanie głosów dzikich zwierząt czy układanie puzzli to tylko nieliczne atrakcje czekające na dzieci, które odwiedzą kina Cinema City oraz IMAX w dniach 1-3 czerwca.

Mali artyści będą mogli pokazać światu swój niecodzienny talent kolorując ‘zwierzęce’ maski . Nie zabraknie także kącika, w którym każdy maluch będzie mógł pomalować buźkę w zwierzęce motywy. Ponadto, na milusińskich czekać będzie ogrom słodyczy i innych niespodzianek, ufundowanych przez Zozole, Oriflame oraz Decathlon! To nie wszystko!

Na srebrnych ekranach zadebiutuje najnowszy familijny hit studia Filmax – „Goryl Śnieżek w Barcelonie”. Bohaterem filmu jest wyjątkowy mieszkaniec ogrodu zoologicznego – jedyny biały goryl na świecie – Śnieżek. Jego śnieżnobiałe futerko zachwyca wszystkie dzieci, jednak przez pozostałych mieszkańców zoo albinos nie jest akceptowany. W pogoni za lepszym futrem Śnieżek, panda i ich wesoła banda przeżyją mnóstwo przygód w malowniczej Barcelonie!

W bajkowym połączeniu "Madagaskaru" i "Mikołajka" będzie można usłyszeć Cezarego Pazurę, Annę Dereszowską i debiutującego w dubbingu Pawła Królikowskiego. Natomiast na nieco starszych widzów czekać będzie premiera „Królewny Śnieżki i łowcy” z Kristen Stewart i Charlize Theron.
„Dzień dziecka to idealna okazja do zwariowanych szaleństw. Jestem przekonana, że „Goryl Śnieżek w Barcelonie” spodoba się nie tylko naszym najmłodszym widzom. Oprócz niesamowitych przygód goryla albinosa przygotowaliśmy także moc atrakcji, konkursów i niespodzianek – świetna zabawa z Cinema City oraz IMAX gwarantowana! A na grupy czeka niezwykły konkurs!” – zaprasza Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City Poland.

Zwariowany Dzień Dziecka tylko w Cinema City i IMAX! Wszystkie dzieci zapraszamy do kin w dniach 1-3 czerwca 2012!

W kinach IMAX startuje także konkurs dla grup zorganizowanych „Pocztówka z wakacji”. Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Wystarczy w terminie 30 maja – 6 czerwca 2012 wykupić bilet grupowy na dowolny film w kinie IMAX, odebrać pocztówkę i do 14 września przesłać ja wraz z wakacyjnymi pozdrowieniami na adres wybranego kina IMAX. Do wygrania cenne nagrody!

designed by know-line.pl