Marketingowe Wieczory UMCS

Data dodania: 21 marzec 2017

Już w najbliższą środę odbędzie się pierwszy wykład otwarty z cyklu „Marketingowe Wieczory UMCS”. Prelegentem będzie Marcin Gruszka, Rzecznik Prasowy i Dyrektor ds. Public Relations w firmie P4 (operator marki Play). 22 marca 2017 r. o godz. 18:30 zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Auli II na Wydziale Ekonomicznym UMCS (Plac Marii Curie-Skłodowskiej 5, Lublin). 

„Marketingowe Wieczory UMCS” to cykl wykładów z praktykami w dziedzinie marketingu. Prelegenci zaproszeni do udziału w projekcie mają duże doświadczenie zawodowe w zakresie marketingu i PR oraz chcą podzielić się nim z lubelskimi studentami i nie tylko. Projekt realizowany jest przez Koło Naukowe Zarządzania i Marketingu na Wydziale Ekonomicznym UMCS. 

Udział w wykładzie jest bezpłatny. Organizatorzy proszą wszystkich zainteresowanych o zgłoszenie chęci udziału w wykładzie na stronie www.marketingowewieczoryumcs.pl Zarejestrowani uczestnicy uzyskają certyfikat poświadczający udział w spotkaniu. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy!

designed by net-line.pl