Męski Weekend w Galerii Orkana

Data dodania: 21 czerwiec 2012

Męski Weekend w Galerii Orkana
Już w najbliższą sobotę wszyscy ojcowie będą mieli swoje święto. Galeria Orkana zaprasza wszystkich panów, bez względu na to czy obchodzą ten dzień czy też nie, na Męski Weekend.

– Chociaż godziny spędzone na zakupach w galerii handlowej to raczej domena kobiet, mamy nadzieję, że tym razem będzie inaczej. 23 i 24 czerwca w Galerii Orkana upłynie pod znakiem męskich zainteresowań. Bardzo serdecznie zapraszamy do nas wszystkich mężczyzn. W ramach Męskiego Weekendu przygotowaliśmy moc atrakcji – mówi Monika Michoń, dyrektor Galerii Orkana w Lublinie.
Wśród nich znajdują się m.in. prezentacje sprzętu sportowego, pokazy trialu rowerowego w wykonaniu Karola Serwina, prezentacja gry w rugby, wystawa modeli legendarnych motocykli Harley Davidson.
Wystawa motocykli to nie jedyna gratka, jaka w najbliższą sobotę i niedzielę czeka na miłośników motocykli. W tzw. motocyklowym kąciku retro będzie można zobaczyć pięć zabytkowych modeli z różnych dekad XX wieku. LGW „Partyzant" zaprezentuje także pokaz slajdów i filmów z imprez organizowanych przez Grupę, m.in. z wyścigu „Super-Veteran”.
Panowie, którzy w weekend przyjdą do Galerii Orkana, będą mogli skorzystać z porad trenerów osobistych i dietetyków oraz wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Podczas Męskiego Weekendu swój najnowszy sprzęt zaprezentuje również lubelska policja. Odwiedzający Galerię Orkana będą mogli przekonać się, jak wygląda świat przez alkogogle, będą mieli okazję do dokładnego obejrzenia m.in. radarów i policyjnych motocykli.

designed by know-line.pl