Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Sportowych Koni Arabskich Czystej Krwi, Memoriał Dyrektora inż. Andrzeja Krzyształowicza.

Data dodania: 29 czerwiec 2017

W dniach 1-2 lipca 2017 roku na terenie Stadniny Koni Janów Podlaski odbędą się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Sportowych Koni Arabskich Czystej Krwi (International Open Ecaho Polish Championships For Sports). Te widowiskowe i bardzo emocjonujące zawody stanowią część obchodów jubileuszu 200-lecia istnienia Stadniny Koni Janów Podlaski.

 

Dwa dni pełne energicznych pokazów i najpiękniejszych koni na świecie – tak w skrócie można opisać wydarzenie, które już niebawem odbędzie się w Stadninie Koni Janów Podlaski. Organizatorami Międzynarodowych Mistrzostw Polski Sportowych Koni Arabskich Czystej Krwi (International Open Ecaho Polish Championships For Sports) są Klub Jeździecki Janów Podlaski, Stadnina Koni Janów Podlaski i Agencja Nieruchomości Rolnych.

 

W zawodach wezmą udział konie arabskie czystej krwi zarejestrowane w PASB oraz wpisane do ksiąg stadnych akceptowanych przez WAHO/ECAHO. W ramach mistrzostw zostaną rozegrane następujące konkursy: ujeżdżenie, skoki przez przeszkody, Classic Pleasure, Native Costume, Polski Strój Historyczny, Ladies Side Saddle, Hunter Pleasure, Type&Conformation. Tytuł Classic All-Round Champion i nagrodę w ramach Memoriału Dyrektora inż. Andrzeja Krzyształowicza otrzyma jeździec, który z tym samym koniem zdobędzie największą sumę punktów ze wszystkich konkursów obowiązkowych i dodatkowych, w których startował.

 

W skład komisji sędziowskiej wejdą: Sławomir Pietrzak, Wacław Pruchniewicz i Alicja Poszepczyńska. Każdego dnia odbędzie się 13 konkursów. Pierwsze z nich rozpoczną się już o godzinie 7:00. Półfinały w kategoriach JUNIORZY i SENIORZY będą miały miejsce w sobotę, 1 lipca. Natomiast w niedzielę,
2 lipca odbędą się finały.

designed by net-line.pl