Miłosne podróże z Cinema City!

Data dodania: 03 luty 2012

Startuje Konkurs Walentynkowy Cinema City!

Niezapomniana wycieczka w wymarzone miejsce, atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz ekscytująca zabawa!

Już od 3 lutego Cinema City zaprasza wszystkich swoich sympatyków do wzięcia udziału w wyjątkowym Konkursie Walentynkowym! Wystarczy – dzięki specjalnej aplikacji na stronie www.cinema-city.pl stworzyć elektroniczną kartkę dla swojej sympatii i podbić serca Facebookowiczów oraz jury Cinema City. Nie czekaj! Wystarczy kliknąć!

W Walentynkowym Konkursie Cinema City może wziąć udział każdy, kto chce powalczyć o wyjątkowe nagrody. Gra rozpoczyna się już 3 lutego i składa się z dwóch etapów.

 Etap I – zgłoszenia konkursowe można nadsyłać do 12 lutego. Do wygrania jest aż 8 wycieczek. Zwycięzców wybiera komisja Cinema City

 Etap II – zgłoszenia konkursowe można nadsyłać do 19 lutego. W zabawie biorą udział wszystkie kartki na które użytkownicy Facebooka oddadzą swój głos, a 20 lutego jury Cinema City wybierze 15 najpiękniejszych i najpopularniejszych, które podbiły serca Facebookowiczów. Do wygrania jest sprzęt do miksowania uczuć, zaproszenia do kin Cinema City i USB 4GB

Ponadto, wszystkie interesujące kartki zostaną – w dniu Walentynek – opublikowane na plazmach kinowych we wszystkich kinach Cinema City w Polsce. Aplikacja pozwoli również na wysłanie indywidualnego zaproszenia do kina na walentynkowy seans.

„Walentynkowy konkurs Cinema City jest wyjątkową zabawą. Oprócz wymarzonej wycieczki, konkursowicze mogą powalczyć nie tylko o nagrody, ale przede wszystkim o serce swojej Walentynki. Mamy nadzieję, że „miłosna gra” spotka się z dużym zainteresowaniem. Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie oraz głosowania na najpiękniejsze kartki” – mówi Iwona Kuźnik, Dyrektor Marketingu i PR Cinema City Poland.
Walentynkowy konkurs rozpoczyna się już 3 lutego! Elektroniczne kartki można tworzyć dzięki specjalnej aplikacji na www.cinema-city.pl. Nie czekaj! Zawalcz o nagrody oraz serce swojej Walentynki!

designed by know-line.pl