Mistrzostwa IT 2023 charytatywny turniej piłkarski

Data dodania: 08 kwiecień 2023
Mistrzostwa IT 2023 charytatywny turniej piłkarski

Mistrzostwa IT 2023 to charytatywny turniej w piłkę nożną dla drużyn, które reprezentują firmy branży IT oraz reprezentacji szkół wyższych studentów kierunków informatycznych.

Celem Mistrzostw IT jest promocja i udzielenie wsparcia dla misji Dobrego Wychowania dzieci i młodzieży, realizowanej przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo. Równorzędnym celem Mistrzostw jest wyłonienie zwycięzcy, najlepszej reprezentacji firmowej branży IT oraz integracja i zbudowanie silnego i prężnie działającego środowiska firm i studentów IT.

Termin realizacji:

  • Warszawa – 27 maja 2023 r. (sobota)
  • Lublin – 17 czerwca 2023 r. (sobota)
  • Finał (Lublin) – 18 czerwca 2023 r. (niedziela)

Charytatywny turniej piłkarski „MISTRZOSTWA IT” odbywa się od 9 lat. W 2022 roku w turnieju wzięło udział 15 drużyn reprezentujących największe firmy sektora IT oraz organizacje studenckie największych uczelni. W zawodach uczestniczyło blisko 173 graczy.

Organizatorem turnieju jest Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo, która od blisko 30 lat prowadzi działania na rzecz dzieci i młodzieży. Misją Fundacji jest dobre wychowanie młodego pokolenia – ludzi o silnym systemie wartości, świadomych obywateli i dobrych patriotów, ludzi uczących się i pracujących dla wspólnot, w których żyją oraz osób sprawnych w działaniu społecznym i gospodarczym.

Podstawowym działaniem realizowanym przez Fundację jest prowadzenie w Lublinie dwóch placówek wsparcia dziennego, a także realizacja programu „Akademia Młodzieżowa” prowadzonego w pięciu ośrodkach młodzieżowych.

Uczestnicząc w nich, dzieci i młodzież, otrzymują wsparcie wychowawcze, mają możliwość udziału w ciekawych zajęciach, wyjazdach i warsztatach, rozwijają zainteresowania, a także zdobywają cenne umiejętności, przydatne w dorosłym życiu. Działaniami, co roku objętych jest ponad 2000 młodych osób.

Zapisy:

  • Do 5 maja 2023 r. (turniej w Warszawie), do 7 czerwca 2023 r. (turniej w Lublinie) poprzez stronę: mistrzostwait.pl

Więcej informacji o Mistrzostwach IT 2023: https://www.mistrzostwait.pl

Zajrzyj też na naszego Facebooka: www.facebook.com/mistrzostwait

designed by know-line.pl