Młodzież zaprasza na Miejski Dzień Sportu

Data dodania: 19 wrzesień 2022
Młodzież zaprasza na Miejski Dzień Sportu

Turnieje w piłkę nożną, koszykówkę oraz siatkówkę, czyli połączenie gry zespołowej z miłym spędzeniem czasu z przyjaciółmi – tak zapowiada się Miejski Dzień Sportu w sobotę (24 września). Do udziału w wydarzeniu zaprasza Młodzieżowa Rada Miasta Lublin we współpracy z Fundacją im. Tomasza Wójtowicza.

 

Niesamowite turnieje pełne emocji z odrobiną rywalizacji będą okazją do wspólnych spotkań lubelskiej młodzieży. Do udziału zapraszamy wszystkich, którzy chcą spędzić sobotę w sportowym stylu. Co więcej, podczas wydarzenia zaprezentują się także lubelskie kluby sportowe. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby porozmawiać z ich przedstawicielami i poznać bliżej każdą z dyscyplin – mówi Tomasz Kieliszek, Rzecznik Prasowy Młodzieżowej Rady Miasta Lublin.


Miejski Dzień Sportu
odbędzie się w sobotę (24 września) w godz. 11.00-18.00 w zespole obiektów sportowych przy Szkole Podstawowej nr 57 im. Jana Kochanowskiego przy ul. Krasińskiego 7. Na wszystkich zawodników będą czekały certyfikaty uczestnictwa, a trzy najlepsze drużyny z każdej dyscypliny otrzymają dyplomy i nagrody.

 

Drużyny obowiązują zapisy on-line za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

 

Wydarzenie realizowane jest przez Młodzieżową Radę Miasta Lublin w ramach Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023.

designed by net-line.pl