Modowe „must have” sezonu – pokazy mody w Tarasach Zamkowych

Data dodania: 10 wrzesień 2015

[b]Każdy, kto zechce przekonać się, jakie trendy będą obowiązywały w nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym, powinien w najbliższą sobotę odwiedzić Tarasy Zamkowe. To właśnie tu, 12 września o godz. 14.00, rozpoczną się wyjątkowe i zarazem pierwsze w historii centrum, pokazy mody. Poprowadzi je energetyczny duet – Jessica Mercedes oraz Rafał Maślak.[/b]

Jakie fasony i kolory będą królowały tej jesieni i zimy? Jakie stylizacje dodadzą wdzięku podczas chłodnych dni? Czy modna będzie kratka czy inny deseń? Jak łączyć elementy garderoby, aby zyskać niebanalne zestawy? Odpowiedź na te pytania już w najbliższą sobotę!

Po raz pierwszy w Tarasach Zamkowych odbędzie się wielkie święto mody, złożone z pokazów prezentowanych w kilku blokach tematycznych, poświęconych różnym stylom. Będzie to okazja do poznania najnowszych trendów nadchodzącego sezonu, a także do poczucia się – choć przez chwilę – jak na londyńskim Fashion Week czy mediolańskim Tygodniu Mody. Odpowiednia oprawa, długi, profesjonalny wybieg, piękne modelki, kolekcje zmieniające się jak w kalejdoskopie, mnóstwo lamp oświetlających scenę, ogromne ekrany, nagłośnienie o mocy kilkudziesięciu tysięcy watów – impreza zapowiada się naprawdę interesująco.

Pokazy poprowadzi jedna z najbardziej rozpoznawalnych blogerek modowych – [b]Jessica Mercedes[/b] oraz Mister Polski 2014 – [b]Rafał Maślak[/b]. Dodatkową atrakcją będą występy bijącego rekordy popularności zespołu [b]Sound‘n’Grace[/b].

Kolekcje, prezentowane w dniu eventu, będzie można nabyć z atrakcyjnymi rabatami – przygotowała je większość sklepów.

[b]Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy![/b]

designed by net-line.pl