MOSIR na Dzień Dziecka

Data dodania: 31 maj 2012

MOSIR na Dzień Dziecka

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” przygotował specjalną ofertę z okazji Dnia Dziecka. Dziecko do 7 roku życia oraz jego opiekun, którzy przyjdą do Strefy h2o przy Alejach Zygmuntowskich nie zapłacą za wstęp. Mogą też liczyć na pamiątkowe gadżety. Zapisać można się pod telefonicznie lub na facebooku.

Dzień Otwarty będzie trwał przez cały piątek, od godz. 7.30 do 21. Oprócz atrakcji w wodnym placu zabaw organizatorzy zapowiedzieli konkursy dla najmłodszych. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zapisać się, dzwoniąc pod numer telefonu (81) 466 51 08. Dodatkowo każdy rodzic, który polubi profil Strefy h2o na facebooku i dołączy do wydarzenia pn. „Dzień Otwarty Strefa h2o” otrzyma dla swojego dziecka specjalną maskotkę Strefy h2o – rekina Rolka.

Strefa H2O posiada certyfikat "Basen przyjazny maluchom". Znalazła się na Mapie Pływalni Przyjaznych Maluchom, co gwarantuje bezpieczeństwo i profesjonalna opiekę. Z wodnego placu zabaw mogą korzystać dzieci od 6 miesiąca życia.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.mosir.lublin.pl/h2o i na nowo otwartym profilu na facebooku www.facebook.com/StrefaH2o .

designed by know-line.pl