„Na skraju jutra” i „Gwiazd naszych wina” na ekranach kin sieci Multikino

Data dodania: 03 czerwiec 2014

[center]Początek czerwca to dwie premiery. Już 6 czerwca w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo: film SF „Na skraju jutra” z Tomem Cruisem oraz dramat „Gwiazd naszych wina”.

#1LAkcja „Na skraju jutra” rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której rasa obcych, zwanych Mimikami, przypuściła na Ziemię bezlitosny atak i rozpanoszyła niczym pszczeli rój. Żadna armia na świecie nie może dorównać szybkością, okrucieństwem czy pozorną zdolnością przewidywania przyszłości uzbrojonym po zęby wojownikom z kosmosu, jak również ich dowódcom, którzy wydają rozkazy telepatycznie. Jednak nadszedł czas, kiedy armie całego świata połączyły swoje siły, by stanąć do decydującej walki na śmierć i życie przeciwko napastnikom z kosmosu. Podpułkownik Bill Cage (Tom Cruise) ginie podczas swojej pierwszej misji, zabijając jednego z obcych samców Alfa. Jednak dziwnym zbiegiem okoliczności, budzi się do życia rankiem w dniu swojej śmierci i jest zmuszony walczyć i umierać… bez końca. Towarzyszy mu bojowniczka Sił Specjalnych, Rita Vrataski (Emily Blunt), która dokonała największych spustoszeń w oddziałach obcych spośród wszystkich walczących na Ziemi. Kiedy Cage i Rita decydują się podjąć walkę z kosmitami, każda przeżywana od nowa bitwa staje się kolejną okazją do znalezienia sposobu na unicestwienie najeźdźców
z kosmosu i ocalenie Ziemi. Film wyświetlany będzie zarówno w wersji 2D, jak i 3D.

O filmie „Na skraju jutra”
Reżyseria: Doug Liman
Scenariusz: Christopher McQuarrie, Jez Butterworth, John-Henry Butterworth
Obsada:
Tom Cruise – Podpułkownik Bill Cage
Emily Blunt – Rita Vrataski
Lara Pulver – Karen Lord
Jeremy Piven – Pułkownik Walter Marx
Bill Paxton – Generał Farrell Bartolome
Madeleine Mantock – Julie

#2R„Gwiazd naszych wina” to ekranizacja bestsellerowej powieści Johna Greena. Wzruszająca opowieść o miłości śmiertelnie chorej dziewczyny i niezwykłego chłopaka, którzy poznają się podczas spotkania grupy wsparcia dla młodzieży i postanawiają rzucić wyzwanie przeznaczeniu. W rolach głównych wystąpili: Shailene Woodley („Spadkobiercy”), Ansel Elgort („Niezgodna”), nominowany do Oscara Willem Dafoe („Pluton”) i Laura Dern („Jurassic Park”).

O filmie „Gwiazd naszych wina”
Reżyseria: Josh Boone
Scenariusz: Scott Neustadter, Michael H. Weber
Obsada:
Shailene Woodley – Hazel Grace Lancaster
Ansel Elgort – Augustus Waters
Nat Wolff – Isaac
Willem Dafoe – Peter Van Houten
Laura Dern – Pani Lancaster
Lotte Verbeek – Lidewij Vliegenthart
Sam Trammell – Pan Lancaster
Emily Peachey – Monica

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

[/center]

designed by know-line.pl