Nabór do grupy żeńskiej Studia Aktorskiego neTTheatreeTTheatre – Teatr w Sieci Powiązań

Data dodania: 11 luty 2016

[b]Prowadzony przez Pawła Passiniego neTTheatre – Teatr w Sieci Powiązań, działający w Centrum Kultury w Lublinie zaprasza aktorki i tancerki, które ukończyły 18-ty rok życia i chcą włączyć się w pracę zespołu artystycznego teatru.[/b]

#1C

Wymagane są: sprawność fizyczna, umiejętność pracy z głosem, odwaga oraz kreatywność. Ze względu na plany repertuarowe teatru na najbliższe dwa sezony, szczególnie istotna dla nas będzie praca z ciałem. Wybrane podczas rekrutacji osoby będą pracować nad warsztatem w systemie sesji, które w pierwszej połowie 2016 r. zaplanowane są na miesiące marzec, maj i czerwiec. Po przerwie wakacyjnej zajęcia zostaną wznowione we wrześniu.

Zgłoszenia (z załączonym CV i trzema zdjęciami) można nadsyłać do dnia 15 lutego 2016 na adres e-mail: nettheatre@gmail.com. Dodatkowych informacji udzielamy mailowo pod tym samym adresem i pod numerem telefonu (81) 466 61 28.

Wybrane na podstawie nadesłanych zgłoszeń osoby zostaną zaproszone na spotkanie warsztatowe w dniu 21 lutego 2016 r. do Centrum Kultury w Lublinie. Spośród zaproszonych osób wyłoniona zostanie grupa około 10 uczestniczek, która zostanie włączona do nowych projektów artystycznych neTTheatre realizowanych w 2016 r.

Udział w sesji kwalifikacyjnej jest bezpłatny. Podczas sesji kwalifikacyjnej teatr nie zapewnia zakwaterowania.

designed by net-line.pl