Nabór uczestników i wolontariuszy projektu „Miasto bez Chmur”

Data dodania: 14 lipiec 2015

[b]Trwa nabór uczestników i wolontariuszy do projektu „Miasto bez Chmur”.[/b]
Projekt kierowany jest do osób związanych ze światem sztuki (pasjonaci, bywalcy galerii, studenci i absolwenci kierunków artystycznych oraz animacji kultury) oraz mieszkańców ulic: Zamojskiej, Lubartowskiej i 3 Maja. Realizowany będzie w formie wykładów, szkoleń oraz działań terenowych od 1 sierpnia do 15 września. W ramach projektu powstanie szereg interwencji artystycznych w przestrzeni miejskiej.

[b]Jeśli jesteś młodym artystą, osobą aktywną i kreatywną, masz głowę pełną pomysłów na zmianę przestrzeni miejskiej[/b] – zgłoś się do projektu i wyślij nam swoje portfolio. Będziesz miał szansę zostać autorem 1 z 10 instalacji w przestrzeni ulic Lubartowska, Zamoyska, 3 Maja oraz mieć realny wpływ na swoje otoczenie.

[b]Równolegle do naboru uczestników prowadzony jest nabór wolontariuszy do projektu.[/b]
Czy chcesz mieć w CV pozycję o działalności w wydarzeniu kulturalnym o charakterze społecznym ?
Czy chcesz na żywo zobaczyć działania sztuki współczesnej, zaangażowanej społecznie w przestrzeni miejskiej ?
Czy chcesz zobaczyć jak wygląda praca artysty?
Zacznij działać z ludźmi z różnych środowisk, spotkaj osoby o podobnych zainteresowaniach.
Wolontariat przy Mieście bez Chmur to świetna okazja, żeby poznać niesamowitych ludzi, nawiązać kontakty zawodowe oraz współpracować z uznanymi instytucjami kultury.

[b]Zgłoszenia wolontariuszy oraz CV i portfolio uczestników projektu przyjmujemy pod adresem e-mail: miastobezchmur@gmail.com do 30 lipca.
Szczegółowe informacje o projekcie można uzyskać pod numerem telefonu: 605 063 530 lub 790 514 590.[/b]

„Miasto bez chmur” to projekt organizowany przez nieformalną grupę artystyczną „Skrzyżowanie”- CrossRoad – Poland; opiekę merytoryczną i artystyczną pełnią Galeria KONT, Galeria Biała i Pracownia Sztuki Zaangażowanej Społecznie „Rewiry”. Projekt finansowany jest ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

designed by net-line.pl