Nowe koncepty w Tarasach Zamkowych

Data dodania: 30 kwiecień 2015

[b]Tarasy Zamkowe, najnowocześniejsze centrum handlowo – rozrywkowe regionu, po raz kolejny stawiają na nietypowy i nowatorski koncept. Jest nim stworzenie młodym projektantom i dizajnerom możliwości zaprezentowania się szerokiej grupie odbiorców, poprzez uruchomienie sklepów w formule pop-up shop. Dodatkową nowością w Tarasach jest także kawiarnia artystyczna, pełniąca funkcję sceny dla młodej sztuki i wydarzeń kulturalnych.[/b]

Pop-up shop (czyli tzw. znikające sklepy) w Tarasach Zamkowych, dają możliwość zakupu towarów wyjątkowych, o unikatowych wzorach i ciekawym pomyśle – a przede wszystkim modnych i oryginalnych.

– W ofercie, kierowanej do szczególnie wymagającej grupy, jaką są dynamiczne, ciekawe nowinek kobiety, chcące podkreślić swój oryginalny styl, powinny znaleźć się propozycje nietuzinkowe. Stąd właśnie pomysł aby w Tarasach Zamkowych promować świeże spojrzenie na modę i dizajn, jakie proponują młodzi lubelscy projektanci. Wspieramy tych najzdolniejszych, dbających o wysoką jakość i estetyczną spójność swoich projektów – mówi Marta Drzewiecka, Center Manager Tarasów Zamkowych.

Kobiece, eleganckie, wykonane z pięknych materiałów, uzupełnione ekstrawaganckimi dodatkami – to znak rozpoznawczy kreacji z [b]Atelier Agnieszki Tokarz-Iwanek[/b]. Znajdziemy tu oryginalne sukienki biznesowe, koktajlowe, casual oraz płaszcze w pojedynczych sztukach lub bardzo krótkich seriach.

Wizytówką [b]SISTU[/b], firmy założonej przez dwie siostry własnoręcznie wykonujące swoje projekty, są z kolei proste, kobiece, wygodne i uniwersalne formy. Ubrania szyte są z polskich, dobrych jakościowo i przyjemnych dla ciała tkanin. Cechuje je minimalizm i wielofunkcyjność.

Kreowanie kobiecej sylwetki poprzez łączenie dwóch przeciwieństw, przepychu i prostoty, proponuje [b]ŁUBU STYLE[/b]. W swej ofercie ma zarówno dekoracyjną biżuterię, jak i proste, minimalistyczne ubrania, w których zostały zastosowane motywy biżuteryjne.

Z kolei [b]MODLISHKA[/b] proponuje odzież o starannie dobranym do sylwetki kroju, z materiałów podkreślających kobiece atuty. Używane przez Agatę Pietras surowce to głównie skóry naturalne oraz wysokiej jakości dzianiny. Niektóre z tkanin projektantka własnoręcznie farbuje, dlatego wszystkie modele są niepowtarzalne. W atelier kupić można zarówno długie koktajlowe suknie ze skórą naturalną, jak i modne kombinezony czy wygodne dresy, które można łączyć nie tylko z trampkami, ale i szpilkami.

W Tarasach Zamkowych funkcjonują również lokale łączące ofertę handlowo – usługową ze sztuką. Pierwszy z nich to make up bar [b]AESTHETIC[/b], gdzie wizja nowoczesności spotyka się z klasyką stylu folk, proponujący nie tylko makijaże, ale i ubrania Folk Design. Można tu też zasięgnąć informacji na temat kształcenia się w certyfikowanej szkole w kierunku wizażu i stylizacji. Z kolei [b]ArtCafe STUDIO[/b] to kawiarnia będąca studiem fotograficznym, galerią sztuki, sceną dla wydarzeń kulturalnych oraz przestrzenią twórczą dla artystów, malarzy, fotografów, graphic designerów i innych miłośników dobrej kawy i wyrafinowanych drinków.
#2L

designed by know-line.pl