Ogólnopolski Program Spółdzielnia Mieszkaniowa Roku 2016

Data dodania: 14 marzec 2016

[b]Miło nam Państwa poinformować, że z dniem 03 marca 2016 r. ruszył Ogólnopolski Program Spółdzielnia Mieszkaniowa Roku 2016.[/b]

Konkurs ma na celu selekcję a następnie promocję najlepszych spółdzielni mieszkaniowych które określa jedno słowo – uczciwość – względem mieszkańców. Spółdzielnie nastawione na rozwój, dla których priorytetem jest nieustanne poszukiwanie optymalnych rozwiązań dla mieszkańców, oraz jego kompetentna obsługa. To podmioty, za sukcesem których stoi wieloletnie doświadczenie i wiedza kadry pracowniczej to instytucje godne zaufania i polecenia.

W celu zgłoszenia się do programu, należy wystosować czytelnie wypełniony formularz zgłoszeniowy wówczas Państwa Kandydatura zostanie zatwierdzona i poddana bezpłatnej weryfikacji przed finalnym rozpatrzeniem przez Kapitułę.

Aby uzyskać komplet materiałów informacyjnych prosimy skontaktować się z naszym Działem Obsługi Programu na wskazany adres mailowy prześlemy:
– szczegółowy pakiet informacyjny dotyczący zasad uczestnictwa oraz profitów płynących z tytułu programu promocyjnego i innych przywilejów,
– formularz zgłoszeniowy,
– regulamin Konkursu w tym zasady weryfikacji Uczestników.

Więcej informacji uzyskają Państwo odwiedzając naszą stronę www.cbck.pl lub bezpośrednio pod numerem telefonu 22 218 94 40.

Nasze motto brzmi RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!!!

designed by net-line.pl