Okręg Lubelski Związku Polskich Fotografów Przyrody – „PIĘKNO PRZYRODY W OBIEKTYWIE LUBELSKICH FOTOGRAFÓW”

Data dodania: 07 styczeń 2023
Okręg Lubelski Związku Polskich Fotografów Przyrody – „PIĘKNO PRZYRODY W OBIEKTYWIE LUBELSKICH FOTOGRAFÓW”

Okręg Lubelski Związku Polskich Fotografów Przyrody serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy fotografii „PIĘKNO PRZYRODY W OBIEKTYWIE LUBELSKICH FOTOGRAFÓW”. Na wystawie zobaczycie Państwo wiele pięknych zdjęć dzikiej przyrody w całej jej różnorodności i w całym jej majestacie. Duże wydruki (60×90 cm) i najwyższa jakość druku pozwolą cieszyć się obrazem nawet w jego najdrobniejszych szczegółach.

Wernisaż wystawy odbędzie się już w najbliższą środę – 11 stycznia br. W ten sposób zainaugurujemy kolejną edycję prezentacji rezultatów naszych fotograficznych poszukiwań w postaci cyklicznej wystawy fotografii „PIĘKNO PRZYRODY W OBIEKTYWIE LUBELSKICH FOTOGRAFÓW”. Także i tym razem chcemy podzielić się naszym przekonaniem o pięknie i bogactwie Natury ze wszystkimi tymi, dla których ważny jest świat barw, światła i kształtów przyrody. Dlatego też serdecznie zapraszamy miłośników fotografii przyrodniczej i krajobrazowej na wernisaż, który odbędzie się 11 stycznia o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów” przy ul. Kiepury 5a w Lublinie.

W trakcie wernisażu zaplanowaliśmy specjalną atrakcję – rozlosowanie wśród obecnych gości pięknego albumu naszego Związku – „Wizje Natury”. Wśród fotografii w albumie są oczywiście również fotografie członków naszego Okręgu.
Wystawę będzie można oglądać do 14 lutego br.

Zapraszamy serdecznie!

 

 

Kontakt i dodatkowe informacje

Waldemar Komorowski

Prezes Zarządu Okręgu Lubelskiego Związku Polskich Fotografów Przyrody

kom. 601 371 276; e-mail: olzpfp@o2.pl

designed by know-line.pl