Opole Lub: Wypadek w Boiskach Starych.

Data dodania: 05 lipiec 2011

Opolscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Boiska Stare. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący fordem zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Pasażer auta zmarł na miejscu zdarzenia. Kierowca mondeo oddalił się z miejsca wypadku. Policjanci zatrzymali 23-latka w miejscu zamieszkania.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 22.00 w miejscowości Boiska Stare. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący fordem mondeo zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Na miejscu zdarzenia zginął 30-letni pasażer auta. 16-letnia dziewczyna, która także podróżowała fordem z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Zaraz po zdarzeniu kierowca auta, 23-letni mieszkaniec powiatu opolskiego, oddalił się z miejsca wypadku. Policjanci odnaleźli go w mieszkaniu. Od mężczyzny pobrana została krew do badan na zawartość alkoholu. 23-latek także został przewieziony do szpitala ze względu na doznane w wypadku obrażenia. Okoliczności zdarzenia ustalają opolscy policjanci. Sprawcy śmiertelnego wypadku, który znajduje się w stanie nietrzeźwości, bądź ucieka z miejsca zdarzenia może grozić kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

E.Ż./R.L.R.

designed by know-line.pl