Opole Lubelskie: Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Data dodania: 08 sierpień 2012

Opolscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, w którym ranna została 3-letnia dziewczynka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia doszło pod sklepem podczas cofania pojazdu. Do sprawy została zatrzymana 26-letnia kobieta, która odjechała z miejsca zdarzenia. Mundurowi wyjaśniają również, kto w tym czasie sprawował opiekę nad dzieckiem. Podczas badania alkomatem okazało się, że rodzice byli pod działaniem alkoholu. Za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Opolscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku do którego doszło w miejscowości Siewalka. Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 21.00 w okolicy sklepu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem podczas cofania przejechała 3-letnią dziewczynkę. Dziecko z licznymi obrażeniami ciała zostało przetransportowane do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie.
Policjanci ustalili, że samochodem marki mazda mogła kierować 26-letnia kobieta. Około godziny 2 w nocy została zatrzymana. Badanie alkomatem wykazało 0.25 promila w organizmie. Dziś 26-latka zostanie przesłuchana.
Mundurowi wyjaśniają również, kto w tym czasie sprawował opiekę nad dzieckiem. Podczas sprawdzania stanu trzeźwości rodziców okazało się, że oboje byli pod działaniem alkoholu. Ojciec dziewczynki miał 0.8 promila, natomiast matka 0.6 promila alkoholu w organizmie. Za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

AF

designed by know-line.pl