Opole Lubelskie: Prowadził skradziony wózek ulicami miasta.

Data dodania: 13 czerwiec 2012

Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 39–latka po tym, jak ukradł wózek sklepowy. Mężczyzna tłumaczył stróżom prawa, że chciał wózkiem przewieźć na złom swoją lodówkę.

Wczoraj patrol opolskiej policji w trakcie wykonywanych czynności w Opolu Lubelskim zauważył mężczyznę, który po ulicach miasta prowadził wózek sklepowy z logo jednej z sieci sklepów samoobsługowych. Prowadzący wózek na widok Policji usiłował porzucić wózek i uciec. Po chwili mężczyzna był w rękach funkcjonariuszy. W trakcie rozmowy 39–letni Grzegorz O – mieszkaniec Opola Lubelskiego przyznał, że potrzebował wózka do przewiezienia na złom swojej lodówki. Policjanci zabezpieczyli wózek wartości ponad 300 zł, a sprawcę kradzieży zatrzymali.
Po przebadaniu mężczyzny na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu okazało się, że posiada on w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Złodziej spędził noc w policyjnym areszcie. Dziś rano przyznał się do zarzutu kradzieży wózka i złożył wniosek o możliwość dobrowolnego poddania się karze. Skradziony wózek zostanie wkrótce zwrócony personelowi sklepu.

E.Ż.

designed by know-line.pl