Osiemnaste urodziny Teatru ITP

Data dodania: 13 maj 2019

W tym roku mija 18 lat od powstania studenckiego, muzycznego Teatru ITP. Z tej okazji zespół przygotowuje się do specjalnego wydarzenia.

Świętowanie osiemnastych urodzin ITP odbędzie się 26. maja (niedziela) o godz. 18.00 w Auli Kard. Wyszyńskiego KUL. Tego dnia widzowie zobaczą "Perlę 2" – odnowiony pierwszy spektakl studenckiej grupy. Za scenariusz i reżyserię przedstawienia odpowiada Justyna Kociuba oraz Urszula Kasprzak-Wąsowska. Nie zabraknie wspomnień muzycznych z poprzednich sztuk teatralnych. Małgorzata Józwik, Katarzyna Prokopowicz, Justyna Kazek, Kinga Moczydłowska, Anna Kłos i Martyna Sabak ponownie wykonają niezapomniane utwory z repertuaru zespołu. Na tym nie koniec atrakcji. Na widzów czeka również tort urodzinowy.

Teatr ITP zrealizował do tej pory ponad 30. premier. Zespół ma za sobą prawie 500 występów na scenie. Spektakle pokazywane są nie tylko w Lublinie, ale również w innych miastach Polski. Obecnie w repertuarze zespołu są trzy tytuły: "Sobowtóry", "Oskar i Róża" oraz "Zazdrośnice".

Wejściówki na Osiemnaste urodziny ITP są darmowe. Można je odbierać we wtorki i czwartki w godz. 18.00-19.00 w sali CTW-02 Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

designed by net-line.pl