Oskary UMCS – przegląd projektów Produkcji medialnej

Data dodania: 10 czerwiec 2024
Oskary UMCS – przegląd projektów Produkcji medialnej

jutro, 12 czerwca, o godz. 16.00 w Akademickim Centrum Kultury i Mediów Chatka Żaka odbędą się OSKARY UMCS 2024. Podczas przeglądu, który ma charakter prawdziwej gali oscarowej, publiczność obejrzy krótkie materiały audio-video przygotowane i opracowane przez studentów pod nadzorem swoich lektorów. Anglojęzyczny przegląd projektów Produkcji medialnej dostarczy nie tylko wielu wrażeń związanych z przygotowaniem realizacji filmowych i całego wydarzenia, ale także będzie świetną okazją do przybliżenia publiczności wiedzy na temat Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

 

Studenci I stopnia skupili się na najważniejszych i najbardziej ciekawych faktach z życia patronki uczelni, podczas gdy ich starsi koledzy i koleżanki ze studiów II stopnia stworzyli reklamy wydziałów swojej Alma Mater. Oprócz corocznych statuetek oscarowych publiczność wybierze również najlepszych twórców w różnych kategoriach, a sami przybyli będą mieli niepowtarzalną okazję sprawdzenia swojej wiedzy o uczelni podczas konkursu z nagrodami.

 

Wszystkie projekty realizowane są w języku angielskim, a organizatorami wydarzenia są: Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS,  Wydział Politologii i  Dziennikarstwa UMCS oraz Akademickie Centrum Kultury i Mediów Chatka Żaka. Nad realizacją całego przedsięwzięcia czuwają Aleksandra Szymanek i Barbara Kulicka – lektorki CNiCJO UMCS.

designed by know-line.pl