Paluch 10/29 Tour 2016 już 19 marca w Lublinie

Data dodania: 11 marzec 2016

[b]Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Street Agencja Rozrywkowa z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Palucha, promujący jego najnowszy album „10/29“, który odbędzie się 19 marca w Lublinie, w klubie Graffiti. W supporcie zagrają Pils i HZOP. Imprezę poprowadzi DJ Czarli. [/b]

#1C

[b]Bilety: [/b]
Przedsprzedaż – II pula 30PLN / III pula 35PLN
Prosto Shop, Monument Skateshop, Klub Graffiti, Tom-Key
On line – 35PLN e-bileter.com
Rezerwacja: 35PLN e-bileter.com

✖ Wstęp bez ograniczeń wiekowych.
✖ Osoby niepełnoletnie muszą mieć przy sobie pisemną zgodę od rodziców/opiekunów na udział w wydarzeniu!

[b]"10/29"[/b] czyli 10 album napisany w wieku 29 lat oraz stary adres Palucha, blok 10 mieszkanie 29. Na krążku znajdzie się 18 premierowych utworów wyprodukowanych przez takich producentów jak: Julas, Grrracz, duet Chris Carson/Kendo czyli Young Veteran$, SoDrumatic, SherlOck oraz słowacki producent Maiky Beatz.
Gościnnie na albumie pojawiają się raperzy z Europy: Rytmus (Słowacja), Olexesh (NIemcy), S.Pri Noir (Francja) oraz członek BOR – Gedz. W jednym z refrenów udzielił się także Ras Luta. Na gramofonach projekt wsparli Dj Taek, Dj Show oraz Dj VaZee.
Motyw z okładki to charakterystyczne dla Piątkowa (dzielnica Poznania z której pochodzi raper) dwie wieże RTV, które można dostrzec prawie z każdego punktu miasta.

Paluch, raper obecny na scenie pd 2004 roku, na swoim koncie posiada podwójną platynę za album "Lepszego Życia Diler" oraz złote płyty za "Made in Heaven", "Milion Dróg do Śmierci" oraz “Niebo".
Album “10/29”, który ukaże się 4 marca 2016 promują single:
https://www.youtube.com/watch?v=ZmkATBrCSsg
https://www.youtube.com/watch?v=cdYgugQ46tI
https://www.youtube.com/watch?v=WUS1jEtzKpQ

[b]Miejscowość: Lublin (Graffiti)
Godzina: 20:00
Cena wejściówki: 25/30/35 zł.[/b]

Po bilety zapraszamy do naszego KONKURSU 🙂

designed by net-line.pl